دندانپزشکی کودکان بدون بیهوشی

دندانپزشکی کودکان بدون بیهوشی

یکی از موارد پر استرس  برای کودکان مراجعه به دندانپزشکی و درمان دندان ها می باشد  . بیشتر کودکان با دندانپزشک اطفال همکاری نمی کنند  و باعث عدم تمرکز  دندانپزشک در حین درمان می شوند . این ترس بیشتر به دلیل  شنیده های تلخی است که افراد از سابقه دندانپزشکی خود باز گو کرده  اند .

ترس  کودک از دندانپزشکی سبب می شود  که نتواند از خدمات  درمانی به درستی استفاده کند ، در بیشتر موارد  بعد از عدم موفقیت برای قانع کردن کودک ،دندانپزشک از مهار فیزیکی   و نگه داشتن دست و پای کودک توسط والدین و یا کمک دستیار استفاده می کند . تمام این موارد می تواند  مخرب باشد و تاثیرات نامطلوبی را داشته باشد  .

می توان  راهکارهای مختلفی را به کار برد تا  ترس کودک از دندانپزشکی  را کاهش داد . با کاهش ترس کودک دیگر نیاز به استفاده از بیهوشی عمومی و  قبول عوارض احتمالی آن نمی باشد  .

دندانپزشکی-کودکان-بدون-بیهوشی

والدین باید  با مراجعات منظم در سنین کودکی  ،کودک را با محیط دندانپزشکی  آشنا  کنند ،آشنایی کودک با محیط دندانپزشکی می تواند سبب افزایش اعتماد  و امنیت کودک به محیط دندانپزشکی شود .

دکتر جوانمرد  دندانپزشک اطفال با روحیه ای که دارند  می توانند با کودکان به راحتی ارتباط برقرار  کنند  ،ارتباط برقرا کردن  دندانپزشک امری مهم می باشد  و می تواند  حس اعتماد  در کودک  را افزایش دهد . قانع کردن کودک برای درمان  مهم است ،نگه داشتن فیزیکی و وادار به درمان می تواند در جلسات بعدی نیز مشکل ساز گردد .

با وجو تمام این موارد در  صورت عدم همکاری کودک برای درمان راهی جز  استفاده از بیهوشی عمومی برای کودک نیست . در کلینیک دندانپزشکی دکتر هلن جوانمرد دنداپزشک اطفال  خیلی به ندرت از  بیهوشی عمومی استفاده می شود . بیشتر والدین استفاده از بیهوشی را برای درمان دندان ها ی کودک خود قبول نمی کنند  و از دندانپزشک اطفال  تقاضای درمان دندان های کودک بدون استفاده از بیهوشی را دارند  .

برخی از خدمات دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران

ارتودنسی اطفال

بیهوشی کودکان برای ترمیم دندان

عصب کشی

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی اطفال

لمینیت دندان

با تشکر مدیریت سایت دکتر جوانمرد بهترین دندانپزشک اطفال

 

پاسخ

چهار + 7 =

Call Now Button