تهران - شهرک غرب بلوار فرحزادی-روبروی اریکه ایرانیان- قبل از خروجی اتوبان نیایش-ساختمان زرین2- پلاک53
دکتر هلن جوانمرد / دندانپزشکی اطفال / عوارض بیهوشی در دندانپزشکی کودکان
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

عوارض بیهوشی در دندانپزشکی کودکان

عوارض بیهوشی در دندانپزشکی کودکان

عوارض بیهوشی در دندانپزشکی کودکان چیست؟ اثر دارو بیهوشی  بر کودکان چقدر است ؟  بهترین  دندانپزشک اطفال در تهران  که بدون بیهوشی خدمات خود را ارائه دهد کیست؟  آیا فرزند دلبند شما هم نیاز به  خدمات دندانپزشکی دارد ؟  کودکان در هر دوره ای از سن خود  لازم است  تا دندان های آن ها توسط دندانپزشک کودکان  مورد بررسی قرار گیرد .  اما این سوال که بهترین دندانپزشک اطفال کیست و برای خدمات دنداپزشکی به کدام  کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنیم، سوال خیلی از والدین است  .

دکتر هلن جوانمرد با اعتقاد بر اینکه بیهوشی برای کودکان می تواند خطرناک باشد از عوارض آن صحبت می کنند . با ما همراه باشید .

عوارض بیهوشی در دندانپزشکی کودکان

عوارض بیهوشی در دندانپزشکی کودکان

عوارض بیهوشی در دندانپزشکی برای کودکان

بیهوشی برای کودکان عوارض دارد ، از جمله اینکه  سبب بروز مشکلات یادگیری برای کودکان می شود.

کودکانی که تحت بیهوشی قرار گرفته اند، در عمل خواندن ، نوشتن و حل کردن مسائل با مشکل برخورد می کنند .

ممکن است برای این کودکان مشکلات شناختی در دوره های بعدی نیز اتفاق بیفتد .

هر چه زمان این بیهوشی بیشتر باشد عوارض به مراتب بیشتر است ،کودکان به دلیل آنکه از نظر تغییرات قند خون خیلی حساس هستند، لازم است تا در طول دوران بیهوشی این مورد چک گردد .

مسئله دیگری که  برای کودکان که تحت بیهوشی قرار می گیرند وجود دارد این است که ، دمای بدن این کودکان ممکن است کاهش یابد و در نتیجه ریکاوری این کودکان با مشکل مواجه گردد .

متاسفانه بیهوشی برای کودکان ، نگرانی هایی برای  والدین ایجاد می کند ، این والدین از زمان  ویزیت  و تعیین وقت  و حتی انجام آزمایشات  تا زمانی که کودک آن ها دوران ریکاوری را سپری کنند دچار استرس و نگرانی هستند  در نتیجه دندانپزشکی کودکان با بیهوشی به هیچ وجه توصیه نمی گردد و عوارض بسیار جدی با خود به همراه دارد .

دندانپزشکی کودکان با بیهوشی

در مواردی ممکن است پزشک متخصص برای دندانپزشکی بیهوشی را تجویز کند ، در این صورت لازم است تا بیهوشی تحت کنترل انجام گردد انجام یکسری آزمایشات برای بررسی وضعیت کودک تجویز می گردد .

خلاصه مطلب

در نتیجه اخر می توان به عنوان خلاصه ای از مطلب بیان کنیم ، بیهوشی برای کودکان عوارض بسیار جدی دارد  و بهتر است تا جای ممکن  بیهوشی برای کودکان استفاده نشود .  دکتر هلن جوانمرد با روحیه و منشی که دارند، می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن با کودک ارتباط بگیرند  و آن ها را برای درمان قانع کنند ، شما می توانید برای تعیین وقت از مطب دکتر  هلن جوانمرد با شماره   021-88699877   تماس بگیرید .

دندانپزشک اطفال - دکتر جوانمرد

دندانپزشک اطفال
دکتر هلن جوانمرد فارغ التحصيل سال ١٣٨٠ هستند .
در طي اين ١٦سال سرتيفيكيتهايي در زمينه زيبايي و ايمپلنت و ارتودنسي و اطفال گرفته اند.

برچسب ها:

اخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =