کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یکی از روش های موجود برای اصلاح طرح لبخند می باشد که امروزه افراد زیادی از این روش برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده کرده اند .کامپوزیت دندان با نام هایی مثل کامپوزیت ونیر و لمینیت کامپوزیت نیز باز گو می شود . افرادی که تصمیم به انجام کامپوزیت دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که استحکام و جنس کامپوزیت می تواند تاثیر خوبی در زیباسازی لبخند داشته باشد .

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان با مهارت دندانپزشک بر روی دندان ها قرار می گیرد . کامپوزیت دندان از لایه هایی که از مواد کامپوزیتی تشکیل شده اند می باشند .  دندانپزشک از این لایه ها در جهت روند زیبایی و بهبودی ظاهر بیمار استفاده می کند . کامپوزیت دندان از جنس و مواد مختلفی در بازار وجود دارد و هرکدام  از این مواد نسبت به هم استحکام متفاوتی دارند ،انتخاب نوع و جنس کامپوزیت بر عهده دندانپزشک و شرایط بیمار می باشد . بهتر است برای اصلاح طرح لبخند از مواد کامپوزیتی که توسط شرکت های معتبر ساخته می شود استفاده کنید .

کامپوزیت دندان

مزایای کامپوزیت دندان چیست

کامپوزیت دندان مهم ترین و بهترین مزیتی که دارد این است که می تواند در ترمیم و زیبا سازی لبخند بسیار کاربرد داشته باشد . افرادی که از کامپوزیت دندان استفاده می کنند ،بدون وارد کردن کوچکترین آسیبی به دندان ها می توانند مواد کامپوزیتی را بر روی دندان قرار دهند .در روش زیبایی کامپوزیت دندان نسبت به سایر روش های درمانی دیگر نیازی بهتراش دندان ها نمی باشد در نتیجه دندان در حین کار آسیب نمی بیند .

معایب کامپوزیت دندان

معایب کامپوزیت دندان نسبت به مزایای آن بسیار ناچیزی است موردی که می توان جز معایب کامپوزیت دندان قرار داد این است که نیاز به مراقبت های ویزه و خاصی دارد .همچنین انتخاب دندانپزشک تاثیر بسزایی در روش دندان دارد. کار با مواد کامپوزیتی بسیار سخت می باشد و دندانپزشک باید از مهارت ویژه ای برای ایجاد یک لبخند زیبا استفاده کند .

برای انتخاب بهترین دندانپزشک می توانید از نمونه کار های قرار گرفته در سایت استفاده کنید .

برخی از خدمات دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال

عصب کشی

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی اطفال

درد دندانپزشکی کودکان

با تشکر مدیریت سایت دکتر هلن جوانمرد دندانپزشک اطفال

پاسخ

3 × چهار =

Call Now Button