دندانپزشک اطفال

دندانپزشک اطفال

دندانپزشک اطفال می تواند خدمات بسیاری را برای کودکان ارائه دهد ،در واقع دندانپزشک اطفال می تواند برای داشتن های دندان های سالم در کودکان موثر واقع شوند .  خدمات مربوط به دندانپزشک اطفال شامل اقدامات پیشگیری و البته درمانی در رابطه با بهداشت دهان و دندان می باشد .یک دندامنپزشک اطفال باید علاوه بر موارد گفته شده بتواند برای کودکان درمان ارتودنسی و صدماتی که ممکن است بر اثر حوادث برای کودک رخ داده باشد را انجام دهد .

دکتر هلن جوانمرد به عنوان بهترین دندانپزشک اطفال تمامی خدمات ارائه شده به کودکان را با بهترین نحو و بهترین روش ها انجام می دهد . بیشتر والدین در انتخاب دندانپزشک اطفال نگران هستند . دندانپزشک اطفال باید بتواند با کودکان ارتباط خوبی بر قرار کند تا بتواند به راحتی تمام مشکلات دهانی و دندانی برای کودکان را برطرف کند .

دندانپزشکی اطفال در دسته شاخه های اصلی پزشکی کودکان می باشد .

دندانپزشک اطفال

دندانپزشک اطفال معاینات کلینیکی برای اطفال انجام میدهد

برای تشخیص درست و صحیح معایب دندان ها در کودکان نیاز است تا به کمک یک روش معین و دقیق و البته منظم برای کودک معاینات کلینیکی انجام شود . با کامل شدن تاریخچه پزشکی دندانپزشک اطفال برای تمامی معاینات کلیلینیکی آماده می شود .

معاینات خارج دهانی

برای بررسی آسیب های وارد شده به استخوان های صورت باید معاینات خارجی و دقیقی صورت بگیرد . در این روش اسکلت صورت برای بررسی کردن پوسیدگی و یا عدم پوسیدگی دندان لمس و بررسی می شود . در این صورت اگر دندانپزشک اطفال متوجه زخم های دهانی و کوفتگی ها شود تمامی موارد را ثبت می کند تا اقدامات لازم برای درمان را کامل کند . همچنین تمامی عملکرد هایی مثل ،عملکرد فک پایین و یا سفتی در ناحیه گردن کودک همگی باید در طی بررسی های خارج دهانی بررسی شود .

معاینات داخل دهانی

در معاینات داخل دهانی در طی معاینه تمامی بافت های نرم معاینه می شوند و در این معاینه هر نوع صدمه وارد شده ثبت و نگهداری می شود .هر دندانی که به دلیل شکستگی ،اکسپوژر پالپ و جابه جایی دچار مشکل شده است به طور کامل بررسی می گردد .

برخی از خدمات دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال

عصب کشی

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی اطفال

درد دندانپزشکی کودکان

با تشکر مدیریت سایت دکتر هلن جوانمرد دندانپزشک اطفال

پاسخ

20 + شش =