دندانپزشک اطفال در غرب تهران

دندانپزشک اطفال در غرب تهران

دندانپزشک اطفال یکی از موارد یاست که والدین باید در انتخاب آن حداکثر دقت خود را داشته باشند . در هنگام انتخاب دندانپزشک اطفال ملاک هایی مهم است که باید انتخاب بر اساس آن ها انجام شود . دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران ،در رشته دندانپزشکی از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند و تمام ملاک هایی که برای یک انتخاب صحیح نیاز است را دارند .

علاوه بر تجربه و مهارت دندانپزشک اطفال محیط مطب دندانپزشکی یکی از مواردی است که باید به آن توجه شود.

دندانپزشک اطفال در غرب تهران

  • اخلاق خوب و برقراری ارتباط با کودکان

دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران ،از منش اخلاقی بالایی برخوردار هستند  . کودکان به دلیل ترس از دندانپزشکی معمولا در پروسه درمان همکاری نمی کنند ،یک دندانپزشک خوب باید از قدرت بالایی در برقراری ارتباط با کودکان برقرار باشد تا اعتماد کودک را به خود جلب کند .

  • مهارت دندانپزشک در رشته های مختلف

دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران ،علاوه بر شاخه دندانپرپزشکی کودکان می تواند انواع خدمات را نیز ارائه دهد ،از جمله این خدمات لمینیت دندان ،ارتودنسی دندان ،عصب کشی ،انواع بیماری های دهان و لثه  و موارد دیگر

در نتیجه می توان گفت در هر شرایطی می تواند بهترین تشخیص و البته بهترین تصمیم را برای درمان بگیرد .

  • محیط دندانپزشکی

همانطور که در ابتدا گفته شد ،محیط دندانپزشکی اطفال نیز بسیار تاثیر گذار است . محیط دندانپزشکی باید به گونه ای باشد که کودک در آن راحت باشد و مطابق با روحیات کودک چیدمان شود . در مطب دندانپزشکی دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران به این مورد توجه ویژه ای  شده است  ،در صورتی که این محیط طبق روحیات کودک طراحی شود ،کودک در روند درمان اختلالی ایجاد نمی کند .

بعد از انتخاب و بررسی  ملاک های انتخاب دندانپزشک اطفال ، باید به او اعتماد کرد . لازم به ذکر است که برای حفظ سلامت و بهداشت دندان و دهان بهتر است تا به طور منظم کودکان خود را ویزیت کنید . دکتر جوانمرد در جلسات مشاوره قبل و بعد از درمان ،به والدین انواع راه کارهای حفظ سلامت دهان و دندان و یا مراقبت های بعد از درمان را به طور کامل آموزش می دهند .

دندانپزشک-اطفال-در-غرب-تهران

در دندانپزشکی اطفال چه خدماتی ارائه می شود

در دندانپزشکی  تمام خدمات مربوط به زیبایی دندان ها ارائه می شود . افرادی که در ظاهر دندان های خود دچار  نامرتبی و بدشکلی هستند می توانند با استفاده از خدماتی که در دندانپزشکی ارائه می شود  از ظاهر زیبای دندان های خود لذت ببرند . دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران  با ارائه انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی و دندانپزشکی اطفال تمام مشکلات ایجاد شده در دندان ها را برطرف می کنند .

در ادامه در رابطه با انوع خدمات ارائه شده دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران صحبت می کنیم .

ارتودنسی دندان

برای انجام ارتودنسی دندان مهم ترین امر انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب و با تجربه است که می تواند در نتیجه ارتودنسی دندان تاثیر قابل توجهی داشته باشد . ارتودنسی اطفال یک از خدمات ارائه شده   دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال می باشد. به والدین توصیه می شود در صورتی که کودکان آن ها دچار نامرتبی و مشکلات دندانی و فکی  هستند  با کمک ارتودنسی دندان  مشکل آن ها بر طرف می شود .ارتودنسی اطفال می تواند علاوه بر کاهش هزینه ها و طول درمان ظاهری زیبا را برای کودک ایجاد کند .

لمینیت دندان

لمینیت دندان  یکی دیگر از خدمات ارائه شده در دندانپزشکی  می باشد که با هدف زیبایی و اصلاح طرح لبخند در افراد انجام می شود .

لمینیت دندان انواع مختلفی دارد که بنا بر  شرایط بیمار  به او پیشنهاد داده می شود .  لمینیت دندان محدودیت های خاصی برای افراد ندارد و هر فردی می تواند  آن را انجام دهد ،تنها در صورتی که بیمار یکی از شرایط زیر را داشته باشد لمینیت دندان به او پیشنهاد داده نمی شود

  • در صورتی که بیمار به بیماری لثه و یا پوسیدگی و خرابی دندان ها دچار باشد ،باید در درجه اول این موارد درمان شوند و سپس لمینیت دندان را انجام دهیم .
  • در صورتی که بیمار حجم عظیمی از دندان های خود را از دست داده باشد ،باید از روش روکش دندان ها استفاده کرد .
  • در صورتی که بیمار بر روی دندان های خود مینای کافی نداشته باشد ،در نتیجه قدرت چسبندگی به مراتب کاهش می یابد و دندان ها قدرت کافی برای نگهداری لمینیت دندان را ندارند .
  • گاهی برخی افراد مبتلا به عادات بد دندانی و دهان هستند ،در مواردی که بیمار مبتلا به دندان قروچه باشد ممکن است به لمینیت دندان آسیب های جدی برساند ،در این موارد  استفاده از روکش دندان پیشنهاد می شود

عصب کشی دندانه های شیری

متاسفانه برخی از والدین اینگونه تصور دارند که دندان های شیری نیاز به عصب کشی ندارند زیرا دائمی نیستند  و بعدا از گذشت مدتی  به طور طبیعی می افتند و جای خود را به دندان های دائمی و سالم می دهند . این تصور غلط است ،دندان های شیری می توانند به عنوان نقش هدایت کننده  برای دندان های دائمی عمل کنند  ،اگر به جای عصب کشی دندان های شیری ،کشیدن آن ها انتخاب شود می تواند تاثیرات مخربی داشته باشد دندان های شیری به عنوان هدایت کننده های دندان های دائمی عمل می کنند و برای قرار گیری دندان ها دائمی در محل مناسب دندان های شیری نیاز می باشد .

کودکان حساس هستند و با وجود کوچکترین مشکل در آن ها به طور حتم والدین نگران می شوند ،یک دنداتنپزشک خوب و با تجربه می تواند در این زمینه بسیار موثر باشد و میزان موفقیت در آن ها را به حد قابل توجهی بالا ببرد .

دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران در زمینه دندانپزشکی خصوصا دندانپزشکی اطفال  از تخصص و تجربه کافی بر خوردارند ، همین امر عاملی مهم در انتخاب  دندانپزشک اطفال می باشد.

برخی از نمونه کارهای دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال

برخی از خدمات دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران

لمینیت دندان

ارتودنسی اطفال

عصب کشی

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی اطفال

درد دندانپزشکی کودکان

با تشکر مدیریت سایت دکتر هلن جوانمرد دندانپزشک اطفال

پاسخ

یک × دو =