بیهوشی کودکان برای ترمیم دندان

بیهوشی کودکان برای ترمیم دندان

بیشتر کودکان برای درمان دندان ها اغلب دچار استرس و نگرانی می شوند ،همین امر می تواند سبب بروز مشکلات در روند درمان گردد . روش های مختلفی وجود دارد تا کودک را در حین درمان کنترل کرد .یک از روش هایی که برای آرام کردن کودکان وجود دارد بیهوشی کودکان برای ترمیم دندان است .

بیشتر والدین از بیهوشی کودکان برای ترمیم دندان و عوارض و فواید آن از دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال درغرب تهران  سوال می پرسند  . در این مقاله در رابطه با بی هوشی کودکان  در دندانپزشکی کودکان صحبت می کنیم .

بیشتر کودکان حتی با آوردن اسم دندانپزشکی نیز نگران و وحشت زده می شوند ،گاهی نیز والدین برای ترساندن کودک خود اسم دندانپزشکی را به میان می آورند . ترس از دندانپزشکی یکی از ترس های رایج بین کودکان و شاید بزرگسالان می باشد .

بیهوشی-کودکان-برای-ترمیم-دندان

والدین برای جلوگیری از ترس کودکان ممکن است روش های مختلفی را استفاده کنند ،وعده جایزه و تشویق کودن ،توضیح در رابطه با روند دندانپزشکی و…. اما بیهوشی در کودکان  سبب می شود تا  کودک دچار هیجانات و استرس نگردد ،در نتیجه دندانپزشک بدون هیچ دغدغه ای روند درمان را انجام می دهد .

در صورتی که روش بیهوشی برای کودک انجام شود ،کودک دیگر هیچ گونه  دردی را احساس نمی کند .

بیهوشی در کودکان برای ترمیم دندان تنها در مواردی که دیگر راه مقابله ای وجود ندارد استفاده می شود . دکتر جوامرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران در مرحله اول کودک را قانع به درمان می کند ، ایشان با منش اخلاقی که دارند به خوبی با کودکان ارتباط برقرار می کنند ،همین امر سبب می شود تا کودک به دندانپزشک اطفال اعتماد کند و اختلالی در روند دمان ایجاد نکند . اخرین مرحله برای مقابله با کودک استفاده از بیهوشی می باشد .

نکات قابل توجه بیهوشی کودکان برای ترمیم دندان

  •  تا جای ممکن  کودک خود را قانع به  درمان دندانپزشکی کنید .
  • قبل از انجام بیهوشی دندانپزشک اطفال آزمایشاتی را تجویز می کنند ،تمامی این آزمایشات ضروری است
  • در صورت سابقه ی بیماری در کودک حتما  به دندانپزشک اطفال اطلاع دهید .

دکتر جوانمرد به والدین توصیه می کنند تا مراجعه به دندانپزشکی کودکان را در سنین ابتدایی آغاز کنند تا کودک با محیط دندانپزشکی آشنا باشد و در آن مکان احساس نا امنی نکند .

برخی از خدمات دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال در غرب تهران

ارتودنسی اطفال

عصب کشی

دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی اطفال

لمینیت دندان

با تشکر مدیریت سایت دکتر جوانمرد بهترین دندانپزشک لمینیت

پاسخ

پنج × دو =

Call Now Button