انتخاب بهترین دندانپزشک اطفال

انتخاب بهترین دندانپزشک اطفال

انتخاب بهترین دندانپزشک اطفال به دلیل حساس بودن سن کودکان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دندانپزشک اطفال اصولا از کودکی تا حدودا 10 سالگی به چکاپ، بررسی و درمان مشکلات دندان کودکان می پردازد . به دلیل تشخیص درست و انتخاب بهترین روش برای درمان باید از تبحر بالایی برخوردار باشد.

دلایل اهمیت مراجعه به دندانپزشکی در کودکان

همانطور که میدانید در بعد از شش ماهگی اولین دندان های شیری در دهان ظاهر می شوند. این دندان ها بعد از سن هفت سالگی به مرور زمان می افتند و سپس بعد از مدتی با دندان های طبیعی جایگزین می شوند. مراقبت و نگهداری از دندان ها در طول این دوران بسیار مهم و ضروری می باشد. در صورت عدم مراقبت خوب، پوسیدگی، بیماری های دهان و دندانی و … ایجاد می شود که باعث بروز مشکلات جدی در سلامت کودکان می گردند.

پوسیدگی دندان در بین کوداکن حدودا 5 برابر بیشتر از آسم و 7 برابر بیشتر از تب یونجه در کودکان مشاهده می شود .

دکتر هلن جوانمرد

دکتر هلن جوانمرد

ترس کودکان از دندانپزشکی

ریشه ترس کودکان از دندانپزشکی به دلیل نگرانی های بی دلیل والدین می باشد که به راحتی به آن ها انتقال می یابد. بنابریان خونسری والدین در برخورد با این مسائل باید حفظ شود.

دکتر هلن جوانمرد در زمینه مقابله با ترس اطفال روش های نوین و محیط آرامی را در نظر گرفته و همچنین با برخورد مناسب با آن ها باعث کاهش میزان استرس و ترس می شود.

نخستین ویزیت دندانپزشکی کودکان

بهتر است کودکان خود را قبل از سن یک سالگی نزد یک دندانپزشک اطفال برده تا چکاپ اولیه انجام شود . گاهی والدین گمان می کنند که قبل از یک سالگی برای مراجعه به دندانپزشک اطفال بسیار زود می باشد، اما این یک باور غلط بوده زیرا مواردی همچون آموزش چگونگی رعایت بهداشت دهان و دندان کودکان و برخی از نکات در قبل یک سالگی بسیار مهم می باشد .

برخی از خدمات دندانپزشک کودکان

معاینه دندان کودکان

ارزیابی کامل و دقیق

انجام جرمگیری دندان کودکان

فیشورسیلانت پیشگیری از پوسیدگی دندان

ارتودنسی دندان کودکان

لازم به ذکر است دکتر هلن جوانمرد، بدون استفاده از بیهوشیتمامی خدمات را برای کودکان انجام می دهد، لذا عوارض ناششی از بیهوشی به همراه نخواهد داشت .

دکتر جوانمرد دندانپزشک اطفال و بزرگسالان با سابقه ی درخشانی که دارند می توانند انواع بیماری دهان و دندان را در کوتاهترین زمان ممکن درمان کنند . شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس بگیرید :021-88699877

تاثیر انتخاب دندانپزشک در مراحل درمان

هرچه یک دندانپزشک اطفال از تجربه کافی و همچنین مهارت بالا برخوردار باشد، در نتیجه تشخیص درست می باشد و بهترین روش درمانی برای کودک انتخاب می شود.

سایر مقالات

شکستگی دندان کودکان

عصب کشی دندان کودکان

ارتودنسی پیشگیری کودکان

کاهش استرس در دندانپزشکی کودکان

بهترین دندانپزشک اطفال در غرب تهران

پاسخ

شانزده − هشت =

Call Now Button